Pinterest Akademie

4měsíční online program s roční podporou

Získejte nové zákazníky pomocí Pinterestu a rozjeďte své podnikání. Vsaďte na jednoduchost: Jednou vytvoříte a opakovaně generujete nákupy.

Zkoušeli jste postovat na Facebooku, prorazit na Instagramu, nebo točit videa na TikToku, ale nové zákazníky jste nezískali?

Dává vám smysl jít dlouhodobou cestou skrz SEO na Pinterestu a obsah, který jednou nasdílíte, využívat opakovaně?

Nechcete bloudit ve slepých uličkách a zjišťovat, jak Pinterest vlastně funguje?

Chcete jasný a praktický návod, jak tuto platformu využijete co nejefektivněji?

Vybudujte si díky Pinterestu kvalitní cestu zákazníka a znásobte své prodeje.

Teď je ten správný čas začít s Pinterestem!

Pinterest se za poslední 2 roky stal v ČR a na Slovensku druhou nejpopulárnější uživatelskou sítí hned po FB! Ale jen málo podnikatelů ho plně využívá pro svou propagaci, což skrývá ohromný potenciál pro vaši značku či produkty.

Buďte na Pinterestu se svým tématem jako první, zaujměte nové zákazníky a šiřte povědomí o své značce i roky po zveřejnění svých pinů.

Máte webovou stánku, blog či e-shop (i web v přípravě nebo jednostránkový web se počítá:)

Chcete se naučit jak správně a efektivně využít Pinterest pro své podnikání

Chcete objevit skryté taje Pinterestu včetně účinné strategie, která vám bude opakovaně přivádět zákazníky

Chcete najít a zpeněžit nové ideální zákazníky

Chcete se naučit, jak na Pinterestu prodávat

Přidejte se do 4měsíční akademie a naučte se jak efektivně využít Pinterest na prodej a k získání ideálních zákazníků

V Akademii získáte po dobu 4 měsíců moji intenzivní podporu včetně zpětné vazby, předtočená videa i živé skupinové Zoom cally.

Protože Pinterest je o dlouhodobé strategii, k celému programu navíc dostanete roční přístup a moji podporu ve FB skupině po dobu jednoho roku, kde pravidelně odpovídám na vaše dotazy.

Stačí rozkliknout 👇

Uvítací Zoom

Společně se přivítáme v programu, podíváme se na rozvrh celé Akademie a jak bude vše probíhat. Než začneme s lekcemi, potvrdíme ověření webu s Pinterestem a také dostanete přístup k záznamům z Bootcampu (jakmile proběhne na konci února)

1. SEO a Pinterest + Nástěnky

Osvojíte  si různé způsoby vyhledání klíčových slov a SEO na Pinterestu a také si s jejich pomocí optimalizujete svůj profil.

Podíváme se také na nástěnky na Pinterestu, jakou mají funkci, co jsou skupinové nástěnky a jak je můžete co nejlépe využít k šíření svého tématu a získávání nových zákazníků.

2. Vše o Pinech

Poznáte všechny druhy pinů a zjistíte, jak co nejlépe a nejrychleji můžete piny tvořit pomocí šablon. 

3. Krátká videa vhodná pro Pinterest

Podíváme se jak jednoduše tvořit krátká videa, která se hodí na Pinterest, jaké aplikace vám usnadní práci a jak co nejlépe recyklovat videa z jiných sociálních sítí.

4. Pinterest a AI

O AI se mluví téměř všude a v této lekci si ukážeme, jak můžete co nejlépe využít umělou inteligenci na Pinterestu.

5. Strategie a Tailwind

Abyste mohli dále růst, potřebujete snadno vytvářet  a chytře plánovat své piny. A k tomu vám pomůže Tailwind. Ukážeme si různé strategie pro nově založené účty i pro účty, co jsou na Pinterestu déle.

6. Rich Pins a Produktový katalog pro e-shopy

Ujasníte si vše o pinech:  co jsou rich pins (v překladu rozšířené piny), jaké druhy rich pinů existují, a pokud máte e-shop, vytvoříte si produktový katalog.

7. Data a měření

Ani v datech se neztratíte: Vysvětlíme si, jaké metriky se vám vyplatí  sledovat na Pinterestu i v Google Analytics, naučíte se vyhodnotit úspěšnost jednotlivých pinů a to, co vám funguje, duplikovat pro další tvorbu.

8. Základy reklamy

Ano, na Pinterestu už využijete i reklamu. Naučíte se kompletně nastavit Pinterest Tag a kódy událostí, které budete potřebovat na spuštění reklamy na Pinterestu.

Tohle jste vy po ukončení akademie: máte perfektně nastavený a zoptimalizovaný business profil, vše mnou zkontrolované a vylepšené. Nachystali jste si také  jasnou strategii, díky které začínáte přivádět do svého podnikání ideální zákazníky a prodávat na Pinterestu.

komu jsem už pomohla navýšit obrat díky pinterestu?

e-shopům s produktovým zbožím (jako jsou látky, deskové hry, nábytek, obklady), e-shopům s rukodělným zbožím, e-shopům s didaktickými pomůckami a hravými aktivitami pro děti, e-shopům s přírodní kosmetikou, lektorkám cizích jazyků, lektorkám online kurzů rostlinného stravování, kuchařkám, interiérovým designérkám, fotografkám, copywriterkám, business mentorkám a dalším.

ještě jste se nerozhodli?

Součástí programu jsou i speciální bonusy:

Klasické piny

3 šablony v Canva programu + 1 šablona na titulní stránku nástěnky, ať nemusíte začínat od nuly.

Nápadový pin

1 šablona v Canva programu na nápadový pin (idea pin), kterou si snadno upravíte pro své podnikání.

Pracovní sešit

 Pracovní sešit v PDF, kde si můžete zaznamenat důležité informace z programu.

Zpětná vazba

Každý druhý týden dostanete ode mě zpětnou vazbu na váš profil, nástěnky, piny nebo cokoliv, co budete potřebovat.

Pinterest akademie bonusy

A ještě něco navíc!

Pinterest slovníček
Pinterest checklist

A protože vás chci maximálně podpořit, pozvala jsem do Akademie 3 expertky, které si pro vás připravily nadupané workshopy.

l

1.Jak zrecyklovat blogový článek do příspěvků na Pinterestu i s použitím AI

Petra si pro vás připravila interaktivní workshop o tom, jak zrecyklovat blogový článek do příspěvků na Pinterestu, jak z jednoho příspěvku na Pinterestu udělat několik jen změnou úhlu pohledu a s použitím AI. Na závěr bude interaktivní část s praktickým cvičením.

Workshop proběhne na konci března a záznam vám uložím v členské sekci.

Petra Vicková

Petra Vicková

copywriterka a copy mentorka

Za posledních 4,5 roku pomohla 100+ podnikatelům s prodejními texty na web a do prodejních kampaní. Jejím cílem je, aby pochopili, co ve skutečnosti prodává. A své texty nepsali s obavou, jestli jsou dost dobré, ale s úsměvem a vědomím, že vědí, jaká slova jsou pro ně ta pravá. Ráda nyní provede i vás.

2.Obsah na pinterest a krátká videa

Kristýna si pro vás připravila workshop, jak točit krátká videa na Pinterest včetně jejich editace v aplikaci CapCut nebo Canva. Pochopíš základy točení krátkých videí, a to i po technické stránce.

Workshop proběhne v půlce dubna a záznam uložím do členské sekce.

———————————————————————-

Kristýna Vosyková

Kristýna Vosyková

Pomáhám podnikatelkám s tvorbou obsahu a fungováním sociálních sítí

V rámci konzultací s klientkami často narážím na otázky k fungování sociálních sítí, jejich základních principů, nastavení obsahu tak, aby sledující nejen zaujal, ale přetvářel je v zákazníky. To v sobě zahrnuje i způsob předání informace, tj. jestli zvolit textovou nebo video formu.

Nemám ráda zbytečnou omáčku a všeobecné rady, proto i ve workshopu půjdu rovnou k věci a ukážu vám návody krok za krokem. 

3.Produktový katalog a klíčová slova na e-shopu

Tamara si pro vás připravila workshop na téma XML feed, co to vlastně znamená a jak se dá využít na Pinterestu do produktového katalogu. Také se podíváme na klíčová slova na e-shopu, včetně praktických ukázek.

Na workshop se těšte na konci května a záznam najdete v členské sekci.

————————————————————————

Tamara Kuchařová

Tamara Kuchařová

Konzultantka pro e-shopařky

Tamara je konzultantka pro e-shopařky s vlastním e-shopem na kramekprodeti.cz, lektorka a mentorka. Ve svých kurzech pomáhá ženám realizovat jejich sen o vlastním úspěšném e-shopu. Pro e-shopařky provozuje na FB podpůrnou skupinu, poskytuje individuální konzultace a spolu s jejím týmem staví e-shopy na klíč. 

4.Workshop je překvapení:)

Můžu vám prozradit, že workshop připravuji já na začátku prosince a rozhodně se máte na co těšit.

řekli o programu

„Prostředí Pinterestu jsem před kurzem znala z pozice uživatele, proto pro mě nebyl problém se ve firemním profilu rychle zorientovat a trochu jsem váhala, zda pro mě program bude nějak přínosný. Díky uceleným informacím od Míši jsem ale zažila několik zásadních aha momentů, které by se samostudiem asi jen tak nedostavily. Proto si myslím, že je program vhodný jak pro začátečníky (Míša jede systematicky od základů až po složitější věci), tak i pro pokročilejší uživatele. Skvělá byla i online setkání, kde Míša dovysvětlila případné nejasnosti a poradila s dalším postupem. Celkově mě program popostrčil, objevila jsem nové možnosti a nový kanál pro získávání zákazníků. Za sebe program rozhodně doporučuji.“

Šárka Honsová (e-shop s látkami)

“Mám eshop s kreatívnymi materiálom a chcela som ho zviditeľniť na Pintereste. Tak som si založila účet na Pintereste, ale žiaľ nevedela som ako ho používať. Prihlásila som sa do jej programu a môj profil sa stále viac vylepšoval. Z nulových zobrazení môj profil dosiahol za 4-5 mesiacov mesačný počet zobrazení 22 000, čo je super. S kurzom som bola veľmi spokojná, určite odporúčam, bez Michaely a jej program by som pokrok s Pinterestom určite nedosiahla

Andrea Janáčiková (e-shop s přízí, tvoření)

Super krátké a výstižné lekce, vždy jsem se na ně těšila, protože jsem si je mohla během dne poslechnout, hned promyslet a večer potom sednout k Pinterestu a aplikovat. Pravidelná setkání byla taky fajn, ta mě zase hodně motivovala, že má smysl pokračovat, když jsem neměla prostor tvořit.

Petra Vicková (Copywriterka a copy mentorka)

“Absolvovala jsem Míši program a byla jsem u něho nadšená. Program je sestaven logicky, je jasný a srozumitelný. Vše je názorně vysvětleno a pokud by přece jen někdo tápal, má možnost se zeptat na společném živém vysílaní, přip. ve FB skupině. Nehrozí tedy, že by se něco někomu nepovedlo nastavit😉. Míša je skvělá, milá, své práci rozumí a vždy dobře poradí. Dalším pozitivem jsou také krásné bonusy. Program rozhodně doporučuji”

Iva Moravcová (blog s recepty)

“Díky Pinterest Akademii jsem dokázala přetvořit svůj podnikatelský profil a oživit ho do té míry, že pravidelně obdržuji objednávky na své produkty jen na základě pinů – a to bez nutnosti utrácet za reklamy! To je v dnešní době skutečným zázrakem, který bych nikdy nečekala.”

Jana Vondrušková (Vzdělávací pomůcky a hry)

  rozhovory s absolventy akademie

Využijte i vy sílu pinterestu pro své podnikání.začněte už teď!

Akademie začíná 11.3.2024 a končí 24.6. Ke všem materiálům dostanete přístup na 1 rok.

Každý druhý týden v pondělí najdete novou lekci v členské sekci na webu s videi a doplňujícími materiály.

Jednou za dva týdny v pondělí se potkáme na Zoomu, kde probereme  danou lekci. Na záznam vysílání se můžete podívat kdykoliv. Skupinová vysílání budou dvě, dopoledne v 10h i odpoledne v 18h a můžete si vybrat, kterého se zúčastníte.

Během setkání na Zoom vám dám zpětnou vazbu a tipy na zlepšení.

Po celou dobu kurzu máte moji podporu ve FB skupině. Jako bonus získáváte  moji podporu ve skupině ještě dalších 8 měsíců až do března 2025.

naskočte do pinterest akademie

…a za 4 měsíce si vytvořte nový prodejní kanál a přidejte pevný pilíř do svého podnikání. Akademie obsahuje:

  • 8 lekcí o strategii na Pinterestu od A do Z [v hodnotě 15.000 Kč]

  • 16 Zoom setkání, kde lekce ještě rozšíříme a získáte ode mě zpětnou vazbu na to, co jste vytvořili, uvidíte také příklady práce svých spolužáků [v hodnotě 30.000 Kč]

  • 4 expertní workshopy na copy, videa, SEO pro blog i e-shopy a překvapení [v hodnotě 20.000 Kč]

  • 12 měsíců mé podpory, tipů a zpětné vazby ve společné FB skupině, kde se navzájem podporujete mezi sebou [k nezaplacení]

  • 1 rok přístup ke všem materiálům, videím i živým záznamům [v hodnotě 9.000 Kč]

  • Bonus: editovatelné Canva šablony pro piny a nástěnky, Pinterest checklist a slovníček [v hodnotě 2.000 Kč]

  • Bonus: přehledný pracovní sešit [v hodnotě 1.000 Kč]

Vše v hodnotě 77.000 Kč nyní za zlomek ceny

Cena Pinterest Akademie: 12 270 Kč (504 EUR)

Můžete zaplatit i na 4 splátky po 3267 Kč (134 EUR)

Brány Akademie jsou momentálně zavřené, pokud chcete vědět kdy bude program znovu otevřen, zapište se na čekací listinu

Pinterest Guru

 

Moje jméno je Michaela a ukážu vám, jak efektivně využít Pinterest pro rozvoj a škálování svého podnikání.

O Pinterestu jsem poprvé slyšela před 8 lety, když jsem začala psát svůj blog o cestování a gastronomii.

Zjistila jsem, že většina zahraničních blogerů využívá Pinterest zejména jako nástroj na zvýšení návštěvnosti svých webových stránek. Začala jsem studovat veškeré materiály včetně zahraničních kurzů a učila jsem se od expertů na Pinterest z USA, kde je Pinterest populární.

Získané vědomosti a zkušenosti jsem využila ve svém podnikání a při přípravě kurzů. Pinterestem pro podnikání se zabývám již od roku 2017 a věřím, že má ohromný potenciál do budoucna i pro vás.

Díky němu jednoduše zpropagujete svůj blog, zvýšíte povědomí o značce a zvednete své prodeje.

Michaela Zackova Jak na Pinterest

často se ptáte

Kde kurz probíhá?

Všechny materiály ke kurzu jsou v členské sekci na webu. Pravidelná setkání probíhají  na Zoomu a k dispozici máte také FB skupinu. Přístup do kurzu i do skupiny je na  jeden rok.

Potřebuju vlastní web, blog či e-shop?

Ano, pro propojení s business profilem na Pinterestu je nutné mít vlastní web, blog či e-shop. Také potřebujete vlastnit doménu, aby váš profil správně fungoval.

Kdy se budeme na Zoom potkávat?

Potkáme se jednou za dva týdny v pondělí dopoledne a odpoledne. Záznam setkání vložím do členské sekce na webu. Pokud se nemůžete setkání zúčastnit, můžete mi zaslat vaše otázky a já je při vysílání zodpovím.

Mám ještě další otázky

Napište mi email : michaela@jaknapinterest.cz nebo mě kontaktujte na Messengeru ve skupině Pinterest Akademie.

nepřetahujte se o zákazníky na přelidněných sítích, kde vaše příspěvky hned zapadnou. Rozběhněte své podnikání díky Pinterestu a vydělávejte opakovaně na tom, co jednou vytvoříte