Pinterest Akademie

bonusové workshopy

5 nadupaných workshopů na klíčová slova, SEO, katalog, GA(4) a GTM a překvapení.

l

1.Klíčová slova a psaní nejen krátkých textů na Pinterest

Petra si pro vás připravila interaktivní workshop o psaní nejen krátkých textů. Podíváme se jak zapojit klíčová slova do vašich textů, co rozhoduje o úspěchu článku a kam vložit klíčová slova, na závěr bude interaktivní část s praktickým cvičením.

Workshop proběhne ve čtvrtek 30.3. v 10 h a záznam vám uložím v členské sekci.

Petra Vicková

Petra Vicková

copywriterka a copy mentorka

Za posledních 4,5 roku pomohla 100+ podnikatelům s prodejními texty na web a do prodejních kampaní. Jejím cílem je, aby pochopili, co ve skutečnosti prodává. A své texty nepsali s obavou, jestli jsou dost dobré, ale s úsměvem a vědomím, že vědí, jaká slova jsou pro ně ta pravá. Ráda nyní provede i vás.

2.Produktový katalog a klíčová slova na e-shopu

Tamara si pro vás připravila workshop na téma XML feed, co to vlastně znamená a jak se dá využít na Pinterestu do produktového katalogu. Také se podíváme na klíčová slova na e-shopu, včetně praktických ukázek.

Na workshop se těšte ve čtvrtek 27.4. v 10 h a záznam najdete v členské sekci.

————————————————————————

Tamara Kuchařová

Tamara Kuchařová

Konzultantka pro e-shopařky

Tamara je konzultantka pro e-shopařky s vlastním e-shopem na kramekprodeti.cz, lektorka a mentorka. Ve svých kurzech pomáhá ženám realizovat jejich sen o vlastním úspěšném e-shopu. Pro e-shopařky provozuje na FB podpůrnou skupinu, poskytuje individuální konzultace a spolu s jejím týmem staví e-shopy na klíč. 

3.Google Analytics (4) a 4.Google Tag Manager

Aneta si pro vás připravila hned dva workshopy, první se zaměří na GA a GA4 včetně Google Search Console a jak můžete tato data co nejlépe využít pro Pinterest. Druhý workshop bude o Google Tag Manager včetně nastavení kódů pro reklamu na Pinterestu.

První workshop bude ve čtvrtek 3.5. v 10 h a druhý workshop 24.5. ve 13h.  Oba záznamy uložím v členské sekci.

———————————————————————-

Aneta Hejnová

Aneta Hejnová

Webová analytička se zaměřením na Google Analytics 4

Aneta Hejnová momentálně působí jako freelancer ve webové analytice a pomáhá firmám s přechodem z UA na GA4. Nejvíce ji baví právě implementace GA4. Potkat ji můžete na školeních, ať už pro #HolkyzMarketingu, Digicamp nebo na konferencích jako jsou WebExpo, Wordcamp, Data Date a mnoho dalšího.

5.Workshop je překvapení:)

Můžu vám prozradit, že workshop připravuji já na konec června a rozhodně se máte na co těšit.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.