Přemýšlíte, že chcete využít Pinterest pro vaše podnikání a nevíte kde začít?

Nemáte čas ani chuť zapojit se do kurzů?

Pinterest je pro vás stále velkou neznámou?

Váhate, zda si vůbec založíte business profil na Pinterestu

Již nemusíte váhat!

 

Stačí hodinová konzultace se mnou a zjistíte, zda je Pinterest to pravé pro váš business.

Cena hodinové konzultace: 1900 CZK

řekli o konzultaci

Recenze získávám přes kontaktní formulář, e-mailem nebo zprávou/komentářem na sociálních sítích. Také využívám screenshot recenzí ze sociálních sítí.

Michaela jedná velice rychle a ochotně. Po mém počátečním váhání, jestli je vhodné můj jazykový projekt „Hebrejština s radostí“ dávat na sociální sítě, mi potvrdila, že to cenu má a dala mi realistické a profesionální tipy, jak se s celou akcí popasovat. Michaelu vřele doporučuji, protože dává také konzultace ex post.

Simona Pöder Innerhofer  (Online lektorka hebrejštiny a polyglotka)

Měla jsem možnost využít konzultaci s Míšou ohledně Pinterestu. Musím napsat jedním slovem SUPER!
Během konzultace jsme se zaměřili na můj Pinterest profil. Bylo mi vysvětleno, jak bych mohla využít potenciál mého rozvoje na Pinterestu, v kterém je Míša jako  rybka ve vodě.  Je vidět, že Míša tomu, co nabízí velmi dobře rozumí. Ví, které kroky jsou potřeba udělat nyní, a na co se zaměřit do budoucna. Probraly jsme společně otázky, na které jsem hledala odpovědi. Odnesla jsem si nové AHA momenty. Po konzultaci jsem šla hned do akce – Míšo, děkuji a přeji spousty šťastných klientů v tvých rukách!

Gabriela Gebertová (Lektorka online kurzů rostlinného stravování

Má konzultace s Míšou byla skvělá. Coby pinterestovou začátečnici mne Míše provedla celým procesem nastavení, od založení účtu, vytvoření šablon pinů, nastavení nástěnek apod. Pokud bych sama vyhledávala dílčí informace, trvalo by mi to celé dny, možná i týdny. Takto jsem po konzultaci ihned nejenže měla vše nastavené, ale současně jsem si i byla jistá, že Pinterest je pro mé podnikání designérky ideální platformou. Základ od Míši byl dokonalý. Teď už bude jen na mně, abych vyšetřila čas na pravidelné piny a sestavení strategie. Pokud váháte, rovnou objednávejte konzultaci či kurz, úspěch je zaručený.

Michaela Kopecká (Interiérová designérka)

Konzultaci můžete objednat zde

Platit můžete platební kartou, bankovním převodem nebo PayPal.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.